PROFESJONALNE CIĘCIE PŁYT MEBLOWYCH

Przedsiębiorstwo ABO istnieje na rynku na tyle długo, aby doskonale zdawać sobie sprawę z oczekiwań, jakie mają klienci. Kierując się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą i doświadczeniem, w naszej pracowni w Gdańsku oferujemy precyzyjne cięcie płyt drewnopochodnych. Właściwe podejście do naszych obowiązków oraz codziennie szlifowane umiejętności pozwalają nam działać szybko i satysfakcjonująco dla obu stron.

 

Cięcie płyt meblowych – jakie zamówienia przyjmujemy?

Nasze usługi świadczymy dla osób zajmujących się tworzeniem lub remontowaniem mebli, jednak nie brakuje propozycji dla klientów prywatnych, gdyż ze względu na zaawansowane technologicznie maszyny możemy przyjmować zamówienia nawet jedynie na część arkusza płyty meblowej. Jesteśmy w stanie wyciąć dowolny wymiar formatki, ograniczając się jedynie do maksymalnej długości 2760 mm oraz szerokości 2030 mm. W zakres oferty wchodzi również oklejanie krawędzi wyciętych fragmentów arkusza, dzięki czemu klient otrzymuje produkt gotowy do wykonania mebla.

 

Jakie są koszty docinania fragmentów płyt meblowych?

W większości sytuacji koszt cięcia formatki, który wykonujemy na pile panelowej, jest stały. Bez względu na wielkość i ilość formatek staramy się oferować klientom takie same warunki cenowe. Może się to zmienić jedynie przy mocno niestandardowym zamówieniu i wtedy, gdy klient decyduje się na większe zamówienie. Istnieje również możliwość wycinania formatek, zachowując ciągłość wzoru płyty, co wiąże się z dodatkową opłatą.

Chętnie odpowiemy na pojawiające się pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.