Blog

9 września 2022

Zalety lakierowanych frontów meblowych

Lakierowane fronty meblowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów i dlatego wielu projektantów w swoich propozycjach stawia na rozwiązania z połyskiem. Idealnie sprawdzają się one na mniejszych powierzchniach, gdzie optycznie powiększają przestrzeń i stanowią dodatkowy element dekoracyjny zarówno kuchni jak i mebli w pokoju dziennym, czy sypialni.

11 lipca 2022

Właściwości i zastosowania forniru

Fornir jest naturalnym drewnem. Cienkie płaty pozyskiwane poprzez ścinanie zewnętrznej warstwy naklejane są na drewniane elementy. Każda okleina fornirowa ma niepowtarzalny wzór, zależny od drewna, z którego jest pozyskana.

15 czerwca 2022

Z jakich materiałów są wykonywane płyty meblowe?

Obecnie dużą popularnością cieszą się płyty drewnopodobne. Oczywiście można powiedzieć, że meble wykonane z litego drewna prezentują się lepiej i są trwalsze, jednak są również bardzo ciężkie i bardziej kosztowne w wykonaniu. Na rynku znajdziemy więc sporo różnych rodzajów płyt meblowych, takich jak: paździerzowe, pilśniowe, sklejki i płyty wiórowe. Co je wyróżnia?

25 maja 2022

Jakie fronty najlepiej sprawdzają się w meblach kuchennych?

Kuchnia jest pomieszczeniem silnie eksploatowanym przez wszystkich domowników. Bardzo łatwo w niej również o różnorodne zabrudzenia. Wiele osób narzeka na trudności w utrzymaniu w czystości właśnie frontów od szafek kuchennych. Na jakie fronty więc najlepiej postawić, aby służyły nam one przez długie lata w doskonałym stanie?

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.