PRECYZYJNE LAKIEROWANIE PŁYT MEBLOWYCH

Tworzenie mebli na zamówienie wiąże się nie tylko z pracą w stolarni, ale również z wieloma czynnościami polegającymi na wykończeniu wszystkich ich elementów. Ponadto cały proces rozpoczyna się od szczegółowego projektu mebli. Aby zyskać na czasie i móc precyzyjnie wykonywać wszystkie najważniejsze czynności, warto skorzystać z outsourcingu, oddelegowując takie procesy, jak wycinanie, czy też lakierowanie płyt do firmy zewnętrznej w Gdańsku. To jedna z usług, które świadczymy.

 

Lakierowanie frontów meblowych

W zakres naszych usług wchodzi lakierowanie frontów meblowych, które będą wykorzystane, jako jeden z głównych elementów wykańczających tworzone meble. Lakierujemy zarówno fronty dostarczone do nas przez klienta, jak i te, które wykonujemy w naszej pracowni. Oferujemy pokrywanie lakierem z wykończeniem na połysk, półmat, mat oraz coraz bardziej popularny głęboki mat. Cięcie formatek jest dostosowywane do życzeń osoby lub firmy zamawiającej usługę. Warto wiedzieć, że podczas zamawiania konkretnych frontów można się zdecydować na wersję frezowaną lub ramki. Wykonywane przez nas przednie części szaf i szafek mają grubość 19 mm i są pokryte białym laminatem od wewnątrz.

 

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Przyjmujemy zamówienia zarówno od firm wykonawczych, jak i od osób prywatnych, które chcą wymienić fronty w swojej domowej kuchni, aby odświeżyć lub zupełnie zmienić jej wystrój. Decydując się na lakierowanie płyt przez naszych ekspertów można wybierać spośród pełnych palet RAL, ICA, RENNER oraz NCS.

Zawsze chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.