NASZE USŁUGI

FOLDING HDF

Wykonujemy łączenie „książkowe” płyt HDF. Tak pocięte i sklejone- składane płyty HDF pozwalają na ogromną redukcję wielkości opakowań gotowych do złożenia zestawów meblowych. Po rozłożeniu tak przygotowanych elementów linia ich łączenia jest możliwie minimalna.
Usługa dostępna dla ilości powyżej 30 elementów jednego wymiaru.

LAKIEROWANIE FRONTÓW

Oferujemy zarówno usługę lakierowania na elementach powierzonych, jak i gotowe fronty lakierowane własnej produkcji, pod zamówienie. Fronty lakierowane z wykończeniem na: połysk, półmat, mat oraz głęboki mat. Możliwość zamówienia frontów frezowanych oraz ramek. MDF o grubości 19mm, z lewą stroną w białym laminacie. Kolorystyka- pełne palety: RAL, ICA, NCS oraz RENNER.

CIĘCIE PŁYT

Oferujemy usługi cięcia płyt drewnopochodnych. Płyty formatowane są na dowolny wymiar podany przez klienta (do 2760mm wzdłuż oraz 2030mm na szerokość). Formatowanie wykonujemy na pile panelowej. Poza wyjątkowymi sytuacjami, koszt cięcia elementów z arkusza płyty jest stały, niezależnie od ilości i wielkości formatek. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny usługi cięcia.
W Gdańskim oddziale ABO istnieje możliwość cięcia oraz zakupu nawet jedynie części arkusza płyty meblowej (całość- 2800mm x 2070mm). Klient płaci jedynie za pas płyty z której wycięte zostaną zamówione elementy. Dzięki takiemu rozwiązaniu opłacalne może być dla klienta zamówienie nawet bardzo małej ilości elementów. Za dodatkową opłatą oferujemy również możliwość wycinania elementów z zachowaniem „słoja”- ciągłości i spójności graficznej poszczególnych elementów.

WYCINANIE KSZTAŁTÓW

Świadczymy usługi wykonywania prostych kształtów na formatkach wedle rysunku klienta. Koszt usługi jest kwestią indywidualną, zależną od poziomu skomplikowania zamówienia. Służymy pomocą w doradztwie celem optymalizacji kosztów realizacji. Koszt usługi naliczany jest w roboczogodzinach pracy, a przy większych zamówieniach- uzgadniany z góry.

Oferujemy również usługi wykonywania bardziej skomplikowanych kształtów za pomocą frezarki CNC. Maszyna, którą posiadamy może pracować w trzech osiach co daje duże możliwości wykonywania skomplikowanych projektów. W kwestii wielkości obrabianych elementów- nie ma ograniczeń co do maksymalnych wymiarów, frezarka jest w stanie poddać obróbce cały arkusz- to jest: 2800mm x 2070mm, frezowany element musi być natomiast nie mniejszy niż 500mm x 500mm.

OKLEJANIE KRAWĘDZI

Wykonujemy usługi okleinowania krawędzi na wysoce wyspecjalizowanych maszynach austriackiej marki OTT. Oferujemy ogromny wachlarz obrzeży dostępnych na miejscu, w pełnym zakresie grubości oraz szerokości. Oklejana krawędź jest zawsze uprzednio frezowana, dzięki czemu powtarzalność i jakość przytwierdzenia obrzeża jest zawsze na wysokim poziomie. Wymiary formatek należy podawać więc „na gotowo”- wpisany wymiar będzie ostatecznym wymiarem formatki już po ewentualnym oklejaniu krawędzi.

WYKONYWANIE OTWORÓW

Oferujemy usługę wykonania otworów pod zawiasy. Standardowo nawiercamy otwór pod puszkę 35mm . Na życzenie klienta możemy wykonać również niestandardowe zestawy otworów pod zawiasy. W kwestii wszelkich innych niestandardowych otworów (tj. nie pod zawiasy), kwestia przyjęcia zamówienia do realizacji jest zależna od poziomu skomplikowania zamówienia, jak i samej jego wielkości- prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

FREZOWANIE ORAZ FELCOWANIE

Na życzenie klienta frezujemy oraz felcujemy elementy meblowe zgodnie z wymaganą specyfikacją. Istnieje możliwość frezowania zarówno przed oklejaniem krawędzi, jak i po.
Świadczymy również usługi wykonywania wszelkiej maści frezów na płytach MDF pod lakierowanie, jak np.: ramki oraz podchwyty.

POGRUBIANIE ELEMENTÓW

Świadczymy usługi pogrubiania płyt meblowych. Istnieje możliwość pogrubiania formatek za pomocą elementów o tych samych wymiarach, jak i za pomocą pasa. Możliwe jest dowolne łączenia ze sobą wszelkich dostępnych grubości płyt.: 10mm, 12mm, 16mm, 18mm. Koszt usługi liczony jest w m2 klejonej powierzchni.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.